Про авторку

Світлина від Іванки Урди.

Іванка Урда – молода письменниця, яка народилась 2 липня 1994 року в м. Бориспіль, що на Київщині. За зодіаком – рак, за східним гороскопом – собака, за соціонікою – габен. Живе в селі Іванків Київської області, подорожує автостопом та вірить, що не тільки поезія, а й проза «на коліні» існує.

Навчалась в Національному університеті «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» в м. Харків на слідчого-криміналіста. В 2015 році вступила в «Українську академію друкарства».

Виступала на «Книжкової толоці» в м. Миколаїв (Львівська обл.), на «ЛІТатоші» («Срібний татош» м. Чинадієво Закарпатська обл.), на «Книжковому Арсеналі» (м. Київ), на книжковому ярмарку «Медвин» (м. Київ), на фестивалі «АрТерапія» та «ДієСлово» (м. Житомир), на фестивалі «Мистецтво на руїнах» (м. Славута, Хмельницька обл.) та багато інших. Лауреатка конкурсу «Лицар Карпат» та поетичного конкурсу ім. Ілони Зріні та Імре Текелі, стала дипломантом поетичного конкурсу «Віршована мелодія» Молодіжного мистецького фестивалю ім. Івана Коваленка (2016; 2017) та Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони». Виступала на безлічі літературників в Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та ін. Учасниця курсів «Як видати книгу» та «Творчопис», також учасниця проекту «МІСТ: Літературні Черкаси», літературного табору «Калавурня» (2016; 2017) та «Семінару творчої молоді»(2015; 2016; 2017) від «Смолоскипу».
Засновниця літературного проекту «Львівські прозові читання!», засновниця та координаторка проекту «Київські поетичні читання!». З весни 2015 по осінь 2017 учасниця літугруповання «Свідки слова» м. Київ.
Друкувалась в альманасі «Salve» (Львів, 2015) та антології прози літературного угруповання «Свідки Слова» «12» («Український письменник», 2016 та «Пенмен», 2016), антології «Хортицькі дзвони» та електронна антологія «No name stations» (Кропивницький: «Міст», 2017). Очікується вихід альманаху «Lanma» від творчого об’єднання «Синій кінь».

Посилання на інші ресурси:
facebook.com/ivanka.urda
instagram.com/ivanka_urda
Для анонімних звернень: ask.fm/EsaRed

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s