Небо…

Про небо я можу говорити вічно. І так само вічно на нього дивитись. Воно просто безмежно красиве, і я, певно, не підберу найвлучнішого епітета, щоб описати всю його красу. Воно прекрасне в будь-яку погоду, в будь-яку пору року, будь то день, або ніч.
Зранку – неймовірно рожеве, з помаранчевого переходячи в фіолетовий, синьо-зелене вище обрію. Вдень – блакитне, сіре, лазурне, з хмарками чи без, чи то пак, з хмарами. Ввечері на заході – шалено червоне, руде, жовто-сіре, а потім враз темно і вже місяць приймає свою зміну. Вночі в безліч мільярдів маленьких світлячків.
Але насолоджуючись красою неба, я часто втрапляю в незручні ситуації. Як, наприклад, впилятися в стовпа, перечепитись через бордюр, схопити “мікроінфаркт”, не побачивши перед собою сходинку, а бува’ і зовсім на людину налетіти. Бо навіть з таким захопленням, я все одно ходжу поспіхом.
Мені так шкода, що мало людей повторюють за мною з таким виразом обличчя “а що ж вона там побачила?”, “що там таке?”, чи щось з розряду “як зацікавити дурня”. І я радію тому, що нехай це буде одна людина з тисячі, але вона підніме свої очі догори і побачить цю красу, яку словами описати дуже важко.
Я безмежно закохана в небо і кожному раджу хоча б інколи зупинитись, хоча б на долю секунди підняти свою голову і побачити щось дійсно прекрасне і щось, заради чого варто жити.
Місяці тому я довго думала, де мені шукати натхнення, намагалась його шукати багато в чому, поки одна людина не нагадала мені про моє захоплення. Тепер майже кожного дня, проходячи тим місцем, я ненароком усміхаюсь і дивлюсь мрійливо вгору, насолоджуючись тим, що бачу.

© Іванка Урда

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s