День Св.Миколая або за що я ненавиджу бидло

Сьогодні я хочу поговорити з вами про східняків. Вони ніколи не будуть такими як ми, для них завжди будуть ідолами «рассєя» і «царь батюшка», який їх врятує. Їх помітно в натовпі, вони геть інші. Я вже навчилась відрізняти їх в громадському транспорті і т.д.
День Святого Миколая – священне свято.
Тупі п’яні недолітки. Я то бидло навіть дівчиною не назву. Оте воно, було зі своїм хлопцем, подругою і другом. За те, що вона зробила, їй варто було дати в писок, але якою б я не була, я чудово усвідомлювала, що мені на чотирьох, навіть п’яних тіл, лізти в бійку ризиковано. До того ж, жінок і дітей я не чіпаю. Оте «дівчисько» плюнуло в мій бік, двічі між іншим. Проте, з врахуванням лажової координації рухів, не влучило. Але ж намір вбивства в нашому законодавстві дорівнює самому вбивству. Певно, якби вона була тільки з хлопцем, до речі не першої свіжості, я б таки їй добряче вмазала в щелепу, але ж «але».
Після цих дій дівчисько не зупинилось, воно вирішило показати, хто тут альфа-самка, тобто шльондра, і почало задом тертись об свого хлопця, спостерігаючи за моєю реакцією. Окрім того, що мені її шкода і хтось сьогодні матиме секс по п’яні, про який потім пошкодує, я більш нічого не відчула, а сама єхидно посміхнулась, не кліпаючи з хвилину і дивлячись у далечінь. На таку худобу, як тупе бидло, це завжди добре діяло, вони бояться посмішок.
Чому я вирішила, що вона східнячка? Елементарно!
В неї задзвонив телефон, то була мама, як я здогадалась з розмови потім. Наступне, що я почула, для мене було шоком – ця істота, яка ледь стояла на двох ногах, промовила: «Да мам, да, я уже єду, нєт укри мєня не убілі, всьо мам давай», після чого вона кинула слухавку і пролунало наступне: «Как она мєня уже заєбала, ну ащєєєє». То скажіть, як я можу цю істоту назвати дівчиною? А тим більш жінкою.
Так бридко мені не було вже давно. Їх не змінити. В них зневага і заздрість в крові. Ви можете мені сказати щось на тему «вона ж була п’яна», але не дарма в нашому законодавстві під час вчинення злочину сп’яніння є обтяжуючою обставиною, бо що у тверезого на розумі, то у п’яного на язиці.
Ви також можете мені сказати, що «не рівняй всіх по одному». Так, і справді, серед східняків (а я зараз говорю саме про Донбас, не чіпаючи Харків, Полтаву і іже з ними) є люди високоінтелектуальні і освічені, та вони переважно укроїнофіли. І якби ж це був єдиний випадок, я спостерігаю за їхньою ментальністю давно. Я і сама наполовину східнячка, я чудово розумію, про що говорю і усвідомлюю всю відповідальність за слова.
Ми ніколи не будемо з ними однаковими, після Революції Гідності, після анексії Криму і подій на Сході, кожен вибрав свої пріоритети, дуже мало людей залишилось байдужими, в тому числі і східняки, хто взяв курс за Європу, хто чисто за Україну, а хто за «царьбатюшку» і «рассєю». Окрім жалю вони не викликають в мене ніяких почуттів, навіть обурення вже на них нема. Якщо вони дозволяють собі плювати в буквальному сенсі і вилазити нам на голови, потім розказувати, які вони розумні і які ми лохи, то хто в тому винен? Вони, бо нашкодили? Чи все таки ми, бо дозволили їм помилятись?

© Іванка Урда

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s